Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Jaki jest sens budowania własnej strony www?

W dzisiejszych realiach żaden produkt bądź usługa nie może istnieć bez odpowiedniej obecności w sieci internet. Jeśli mówimy o sieci to pierwsze myśli kierują się ku własnej stronie internetowej jako tego najważniejszego medium. Niektórzy powiedzą, że wystarczy im konto na Facebook. Czyżby?

Wzrost nacisku wszelkich kampanii marketingowych jest obecnie skierowany w modne portale społecznościowe, choć jak z każdą modą z czasem zmienia się ten najsłuszniejszy. Jeszcze wczoraj było to Grono i Nasza-Klasa dziś Facebook, a jutro? Tak naprawdę to nie ważne. Istotne jest, że zawsze będzie coś słuszniejszego od pozostałych, coś bardziej na topie. Nie zmieni się jedno, to że najbardziej wiarygodnym źródłem informacji zawsze pozostanie oficjalna strona internetowa.

Każdy potencjalny klient zanim podejmie decyzję odnośnie zakupu, zawsze będzie chciał potwierdzić informacje bądź dowiedzieć się więcej "u źródła". Niezależnie czy będzie to sprawdzenie oferty, ceny czy przystępności usług. Takim miejscem dającym pełnię możliwości dostarczenia wiedzy klientowi będzie właśnie firmowa lub produktowa strona internetowa. Wpadająca w oko, zapamiętywalna inna niż wszystkie a przede wszystkim przejrzysta i czytelna. Tworzymy takie strony.

 

Funkcjonalność

Dodatkową, a jednocześnie bardzo ważną funkcją strony internetowej jest to, że dla klienta jest ona odbierana jako punkt kontaktu z producentem, biurem obsługi klienta, swoistym centrum wsparcia i informacji. To właśnie dzięki niej Twoja firma może skupić się na tym co robi najlepiej - dostarczaniu produktu doskonałej jakości. Już nie trzeba angażować dodatkowych pracowników i środków na zapewnienie wsparcia technicznego, udzieleniu informacji lub przesyłania materiałów dodatkowych. Dobra strona internetowa pełniąc swoją funkcję może stać się Twoim najlepszym pracownikiem ba, ... nawet kilkoma :-)

Tworzymy niebanalne a jednocześnie funkcjonalne strony firmowe i produktowe. Każda przygotowana przez nas strona otrzymuje unikalny wygląd - opracowany specjalnie pod kątem prowadzonej przez klienta działalności lub zgodnie z określoną linią produktową. Projektujemy strony od początku do końca włączając w to opracowanie funkcjonalne, graficzne, zdjęciowe, tekstowe, promocję i pozycjonowanie.

Wykonujemy strony internetowej w technologii HTML lub Flash.

 

Dlaczego my?

Nasze produkty tworzymy w oparciu o nasze autorskie rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy już od 2002 roku.

Ściśle współpracujemy z kilkoma agencjami public relations, biurami tłumaczeń, kreatywnymi grafikami i uzdolnionymi programistami - a jak by nie było: to jest i będzie gwarancją Państwa sukcesu :-)

Wszystko to sprawia, że klient otrzymuje pełną obsługę w jednym miejscu. Zapomnij o pośredniczeniu pomiędzy project managerem, coprwriterem, pr-owcem, tłumaczem i webmasterem. Wszystko w jednym miejscu bo wiemy jak działa zabawa w pomidor.

Czy planują Państwo przedsięwzięcie, które będzie potrzebowało strony internetowej?