O firmie

O firmie

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego klienta i jego oczekiwań na każdym kroku realizacji zlecenia. Już na wstępie zanim przystąpimy do pracy i określimy warunki danego projektu szczegółowo określamy każdy jego element jednocześnie sugerując inne nie uwzględnione przez klienta możliwości. Chcemy aby nasze produkty były na najwyższym poziomie jakości, a produkt nie był tylko kolejną zabawką - może z wyjątkiem gier i teaserów ;-).

W naszej pracy główny nacisk kładziemy na intuicyjność, niezawodność, funkcjonalność oraz szatę graficzną. Zawsze sugerujemy indywidualne i sprawdzone rozwiązania - w przeciwieństwie do innych firm i produkcji domorosłych "informatyków".

Na nasze produkty udzielamy stałego wsparcia technicznego i aktualizacyjnego, a każda wykonana przez nas praca może zostać objęta opieką administracyjną.

 

Doświadczenie

Doświadczenie programistyczne zbieramy już od 1992 roku. Początkowo skupiliśmy się na tworzeniu oprogramowania na komputery Amiga, aby stopniowo zmienić platformę na systemy PC. Pojawienie się internetu otworzyło nowy rodział w epoce komputerów, a jednocześnie wytworzyło nowe potrzeby i zachowania społeczeństwa.

Ze stronami internetowymi jesteśmy prawie od samego początku. Strony statyczne, dynamiczne, animowane, mnogość wersji systemów zarządzania treścią - mieliśmy z tym do czynienia ... dawno temu.

Przez ostatnie kilka lat nadal się rozwijamy tworząc serwisy www i aplikacje intranetowe na zlecenia indywidualne oraz klientów kilku agencji reklamowych i interaktywnych m.in. największej w Polsce Agencji Public Relations - Partner of Promotion.

Od 2008 roku realizujemy projekty bezpośrednio dla firm działających na polskim i międzynarodowym rynku oraz rozwijamy własny intuicyjny system zarządzania treścią WebCMS.

 

Zarządzający

Twórcą firmy jest inż. Mirosław Król - doświadczony specjalista z dziedziny informatyki, dyplomowany inżynier oprogramowania i wieloletni administrator systemów Windows Server i Linux.

Jest autorem m.in. pierwszego polskiego programu graficznego (Novapaint) na komputery Amiga, który został wydał w 1995 roku przez firmę MarkSoft - miał wtedy tylko 14 lat.

W ostatnich latach doświadczenie zbierał realizując projekty indywidualnie jako freelancer oraz m.in. dla Ministerstwa Edukacji Narodowej, drugiej największej na świecie agencji public relations firmy Grayling jak również dla największej polskiej agencji public realtions - Partner of Promotion dla klientów takich jak: 3M, AMD, Agito, Bacardi, Braun, CTL Logistics, EMC, Emtec, Emerson Network Power, Electronic Arts, Gadu-Gadu, GE Money Bank, Lipton, Logitech, Samsung, Motorola, Macrologic (dawniej: Macrosoft), Martini, Philips, Polbank EFG, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Procter & Gamble, Rockwool, Union Investment, Xerox.