Obsługa stron www i sklepów internetowych

Obsługa stron www i sklepów internetowych

Mam już stronę i co dalej?

Większość nowo powstałych stron internetowych potrzebuje stałej opieki technicznej. Jeżeli nie przez cały okres eksploatacji to w szczególnych momentach jej istnienia. Niewątpliwie takim momentem są pierwsze miesiące "życia" strony, a także znaczne zmiany graficzne lub układu strony.

W zależności od charakteru strony zazwyczaj rolę świeżo upieczonego administratora lub webmastera, moderatora i administratora w jednej osobie obejmuje nowy właściciel lub jeden z jego pracowników właściciela strony.

Bardzo często jest tak, że oboje są osobami o minimalnym przeszkoleniu technicznym, a nowe obowiązki dla pracownika są przysłowowmy piątym kołem u wozu. Z oczywistych względów każdy przestój strony może powodować straty. W niektórych przypadkach finansowe, ale zawsze i w każdym przypadku straty wizerunkowe, a wizerunek to coś na co dość długo trzeba pracować. Jednocześnie pomyśl ile zaoszczędzisz czasu swoich pracowników gdy skupią się na zarabianiu a nie drążeniu tematu o którym na początku nie mają pojęcia? Jak szybko wprowadzą poprawki lub udostępnią pilną informację?

 

Czy potrzebuję fachowca ...

Każdy kto pierwszy raz sam spróbował wprowadzać zmiany na stronie internetowej wie, że nie posiadając podstawowej wiedzy technicznej i doświadczenia w pracy z językiem html staje przed nie lada wyzwaniem. Tym bardziej gdy strona zawiera wiele podstron, modułów w kilku wersjach językowych, w dodatku: całość musi być spójna.

Jeżeli już uda się coś dodać, a w dodatku w miejscu gdzie chcieliśmy to czujemy satysfakcję - ba dlaczego nie? Ale ta sama satysfakcja zaczyna przysłaniać ogólny odbiór strony. Ktoś inny zapyta: "Dlaczego ten element jest tu a nie tam i dlaczego kolor nie pasuje do reszty?" - o kształcie i wielkości nie wspominając.

Dlaczego sam nie naprawiam swojego samochodu? Przecież naprawa we własnym zakresie jest dozwolona. Tu trafiamy do sedna sprawy - świeżo upieczony webmaster na wprowadzenie tych samych zmian będzie potrzebował dużo więcej czasu - o ile podoła wyzwaniu - niż specjalista, a różnica w jakości będzie wyraźna - nie wspominając, że każdy powinien robić to, co robi najlepiej. My tworzymy strony.

 

Dlaczego my?

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz rozwojowe dla nowych i istniejących stron internetowych, dodatkowo możemy zapewnić  pełną gamę obsługi: od poprawek graficznych i logicznych, aż po modernizacje funkcjonalne i całkowite odświeżenie strony bez względu na rodzaj używanego systemu zarzadzania treścią. Wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach. Obsługujemy strony tradycyjne HTML jak również te wykonane w technologii Flash.

Naszą ofertę wzmacniamy dodatkowo o usługę polegającą na weryfikacji istniejących i/lub stworzeniu nowych treści dla Twojej strony internetowej przy współpracy doświadczonych PR'owców, a strony w wielu wersjach językowych tworzymy we współpracy renomowanych biur tłumaczeń.

Wszystko to sprawia, że klient otrzymuje pełną obsługę w jednym miejscu. Zapomnij o pośredniczeniu pomiędzy managerem projektu, copywriterem, pr-owcem, tłumaczem programistą i webmasterem. Wszystko w jednym miejscu: bo wiemy jakie są skutki zabawy w pomidor.

Czy Twoja strona internetowa potrzebuje obsługi świadczonej przez doświadczoną kadrę?

.